Bo swędzą...Średnio raz na dobę czuję w nich jakieś mrowienie, oczy zaczynają szukać czegoś w domu, usiąść na ... nie mogę - no coś muszę zrobić. Ale to nie może być tak, że się jedną rzeczą zajmę na dłużej, dajmy na to na miesiąc, nie daj Boże cały rok :) To muszą być rzeczy ciągle nowe, najlepiej niezwiązane z sobą, żeby trzeba było szukać nowych narzędzi, przydasiów i innych drobiazgów. Kieszeń jeszcze tę moją chorobę wytrzymuje, ale jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie zmienić mieszkanko na dom albo jakiś magazyn wynająć :P

niedziela, 8 marca 2015

Upiększam.

Tym razem moje miejsce do szycia, pracownię tak zwaną :) Wprawdzie do prawdziwej pracowni jeszcze jej daleko a bałagan tam taki, że nawet jednego zdjęcia się nie da zrobić, ale upiększać można a nawet trzeba. A wszystko przez przypadek. Po prostu sprzątałam w swoich robótkowych czasopismach i wpadł mi w ręce 220. numer The World of Cross Stitching. W środku haft autorstwa Helz Cuppleditch. 


W sam raz na moją ścianę. Nie czekając wyjęłam kanwę, mulinę DMC i jazda :) Pierwsze krzyżyki powstały, ale bez wizyty w pasmanterii się nie obędzie.I małe zbliżenie na półeczkę ze słodkościami. U mnie też już niedługo takie będą, półki czekają na spotkanie z wiertarką :)


2 komentarze:

  1. Basiu - teraz to będę przebierać nogami, kiedy zrobisz swój kącik szyciowy i pokażesz.
    A haft wybrałaś piękny.

    OdpowiedzUsuń
  2. Basia super pomysł!!! Trzymam kciuki za realizację!

    OdpowiedzUsuń