Bo swędzą...Średnio raz na dobę czuję w nich jakieś mrowienie, oczy zaczynają szukać czegoś w domu, usiąść na ... nie mogę - no coś muszę zrobić. Ale to nie może być tak, że się jedną rzeczą zajmę na dłużej, dajmy na to na miesiąc, nie daj Boże cały rok :) To muszą być rzeczy ciągle nowe, najlepiej niezwiązane z sobą, żeby trzeba było szukać nowych narzędzi, przydasiów i innych drobiazgów. Kieszeń jeszcze tę moją chorobę wytrzymuje, ale jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie zmienić mieszkanko na dom albo jakiś magazyn wynająć :P

wtorek, 4 grudnia 2012

SAL u Hanulka - January cz.2

No to pojechałam :) Mam ostatnio tyle energii do pracy, że codziennie coś robię robótkowego. Nawet Fizzy Moon poszedł sporo do przodu (efekty w następnym poście). A dzisiaj ciąg dalszy stycznia - napis i część szalika bałwanka.


Na zbliżeniu widać małego kapelucha - w końcówce szalika. No ale trudno, za późno zauważyłam, że się ta nitka nie ta ułożyła, grrrr... Dalej będzie lepiej :)6 komentarzy:

 1. Moje niewprawne oko zupełnie niczego nie zauważyło! Nadal zapowiada się śliczny, zimowy fakt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ładny kolorki ;) już widać efekty i co będzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już swój wyszyłam, ale widzę, że Ty wyszywasz potrójną nitką i to ładniej wygląda. Ja wyszywałam podwójną i nie jestem zadowolona.
  Przyznaję, że mam małe doświadczenie.
  Nie wiem co robić? Pruć? Wyszywać od nowa? Nie bardzo mam czas...
  Jakimi nićmi wyszywasz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyszywam DMC, bo straciłam cierpliwość do Ariadny - strasznie mi się plącze. Wyszywam potrójną, bo nie lubię prześwitów.
  Czy pruć?? Jeśli wyszywasz kalendarz w całości, a resztę miesięcy chciałabyś wyszyć potrójnymi, no to będzie nierówno i chyba by trzeba od nowa. Ale jeśli robisz pinkeepy albo zawieszki, to sobie daruj prucie a następny zrób już potrójnie.

  Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. E tam! Prawie nie widać tego błędu :) Też zapisałam się na ten SAL, ale jeszcze nie zaczęłam obrazka :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana jak cudnie że jesteś! Kalendarz zapowiada się cudne!! Nie znikaj już tak ;o(

  OdpowiedzUsuń