Bo swędzą...Średnio raz na dobę czuję w nich jakieś mrowienie, oczy zaczynają szukać czegoś w domu, usiąść na ... nie mogę - no coś muszę zrobić. Ale to nie może być tak, że się jedną rzeczą zajmę na dłużej, dajmy na to na miesiąc, nie daj Boże cały rok :) To muszą być rzeczy ciągle nowe, najlepiej niezwiązane z sobą, żeby trzeba było szukać nowych narzędzi, przydasiów i innych drobiazgów. Kieszeń jeszcze tę moją chorobę wytrzymuje, ale jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie zmienić mieszkanko na dom albo jakiś magazyn wynająć :P

niedziela, 2 grudnia 2012

SAL u Hanulka - January cz.1

Miałam dzisiaj roboczy dzień: pranie, sprzątanie, przestawianie mebli u Małej w pokoju. Maila ze wzorkiem odebrałam w tak zwanym międzyczasie, westchnęłam (z braku czasu) i poszłam dalej do pracy :) Ale wieczorem usiadłam, godzina jeszcze młoda była - wydrukowałam wzorek, wyjęłam nici, kanwę i zaczęłam :)

 

Troszkę szczegółów technicznych:
* kanwa - 16ct DMC, nie wiem, co to za kolor, ale lekko kremowa,
* nici - oczywiście DMC :)
* tamborek - z czeluści szafy, plastikowy, ale to ostatni raz, bardzo nie lubię plastiku.

Nie mogłam siedzieć długo, bo kręgosłup ostatnio mi dokucza, ale coś jednak powstało:


I z bliska...Wszystko już leży zapakowane, oczywiście do mojej torby (nadal mi się pyszczek śmieje na jej widok). Jutro niedziela, więc może w czasie popołudniowej drzemki Małej coś uda mi się pchnąć do przodu :)

Dobranoc :D

3 komentarze:

  1. WSZĘDZIE JUŻ PADA ŚNIEG, WIĘC CHYBA JUŻ CZAS NA BAŁWANKA... ZAPOWIADA SIĘ SUPER

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się świetnie, bardzo fajny wzór! Dziękuję za wizytę i pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń