Bo swędzą...Średnio raz na dobę czuję w nich jakieś mrowienie, oczy zaczynają szukać czegoś w domu, usiąść na ... nie mogę - no coś muszę zrobić. Ale to nie może być tak, że się jedną rzeczą zajmę na dłużej, dajmy na to na miesiąc, nie daj Boże cały rok :) To muszą być rzeczy ciągle nowe, najlepiej niezwiązane z sobą, żeby trzeba było szukać nowych narzędzi, przydasiów i innych drobiazgów. Kieszeń jeszcze tę moją chorobę wytrzymuje, ale jak tak dalej pójdzie, trzeba będzie zmienić mieszkanko na dom albo jakiś magazyn wynająć :P

niedziela, 20 października 2013

Kiedy trzeba siedzieć w domu...

Wtedy człowiek z nudów robi pożyteczne rzeczy :P Ja zaczęłam dalej przyszywać serca na narzutę, ale wkurzały mnie resztki nici walające się wkoło (chociaż mam kosz obok siebie) i kot, który na nie polował. Maluch też roznosi to wszystko po domu, bo oczywiście bez jej asysty nie da się nic zrobić. Przypomniało mi się, że Róża Rozpruwacz, u której miałam okazję szyć ze Stefcią swoją piękną suknię, miała ekstra igielniki z workami na szyciowe resztki. I gdzieś podała link do tutka. Zapisałam go sobie pilnie w zakładkach i jak zwykle zostawiłam na później. To później nadeszło dzisiaj :)

Szybciutko przeliczyłam cale na centymetry, pocięłam materiał w słonie od Cottonhill i jazda do pracy! :)

Pięknie słoneczko dzisiaj u nas świeciło :)


To czerwone pod spodem, to wnętrze worka na ścinki.


Nawet zawias na obciążenie się znalazł.


I gotowe :)


4 komentarze:

 1. o kurcze ale super!!! Świetny pomysł i piękne wykonanie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Całkiem to fajne :) sama mam zawsze problem z nitkami I scinkami materiał przecudowny, czy zdradzisz gdzie można go kupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Materiał kupiony w Cottonhill, w tekście masz link.

   Usuń
 3. Witam. Bardzo mi się podoba :-) i super pomysł. Będę zaglądać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń